Czy inwestycja w dmuchane zamki się opłaca?

Czy da się połączyć pracę i działalność, która daje radość z każdego dnia? Jak najbardziej! Jednym ze sposobów na to jest założenie wypożyczalni dmuchańców lub parku rozrywki z dmuchanymi atrakcjami. Inwestycja w takie obiekty może być świetnym sposobem na uwolnienie się od etatu i wejście na nową, pełną wyzwań (ale i uroków) ścieżkę kariery. Jak każdy biznes, także i przedsięwzięcia bazujące na wypożyczaniu dmuchańców powinny zostać dobrze przemyślane przed startem. Chcesz wiedzieć, kiedy inwestycja w dmuchane zamki się opłaca i jak podnieść rentowność takiej działalności? Podpowiadamy!

Dmuchane zamki — popularne dmuchańce na każdą okazję

Dmuchany zamek to jedna z najpopularniejszych form dmuchańców. Te atrakcje zwykle mają postać płaskiej powierzchni do skakania, otoczonej ściankami, a niekiedy także udekorowanej ozdobami 3D. Te klasyczne skakańce występują w wielu rozmiarach, od modeli jednoosobowych aż po takie, gdzie jednocześnie może bawić się nawet kilkanaście dzieci.

Ze względu na swoją prostą formę i uniwersalność, dmuchane zamki znakomicie spisują się w roli atrakcji na imprezy, gdzie spodziewamy się gości w różnym wieku i o różnych preferencjach. Przyciągający wzrok, dmuchany skakaniec z pewnością zachęci do zabawy zarówno starszych, jak i młodszych.

Kiedy inwestycja w dmuchane zamki się opłaca?

Dmuchany zamki to nie tylko jedna z atrakcji najpopularniejszych wśród dzieci, lecz również jeden z najchętniej wynajmowanych modeli dmuchańców. Bez względu na to, jaki ma się pomysł na asortyment firmy, warto zadbać o to, by w ofercie znalazł się przynajmniej jeden taki model. Inwestycja w dmuchane zamki jest szczególnie opłacalna zwłaszcza w przypadku mniejszych i średnich modeli, które nie są drogie w zakupie i mogą być wynajmowane po niskiej cenie. Na takie niewielkie modele zazwyczaj decydują się klienci planujący organizację kameralnego przyjęcia plenerowego dla rodziny i przyjaciół.

Chcesz poszerzyć asortyment wypożyczalni o większe, bardziej efektowne modele? Inwestycja w duże dmuchane zamki wymaga większych nakładów finansowych, w związku z czym jest to opcja raczej dla tych z firm, które już posiadają na stanie mniejsze egzemplarze i poszukują czegoś specjalnego. Na taki typ atrakcji często decydują się właściciele plenerowych lub halowych parków rozrywki z dmuchańcami, dysponujący powierzchnią, która bez przeszkód pomieści tak dużą konstrukcję.

Jak kupować dmuchane zamki?

Aby inwestycja w dmuchany zamek się opłaciła, przedsiębiorca musi pamiętać o nawiązaniu współpracy z doświadczonym, renomowanym sprzedawcą. Dzięki temu będzie mógł on zakupić atrakcję, która wykonana jest ze starannością i przy użyciu doskonałej jakości materiałów. Taki model będzie w stanie przetrwać wiele lat intensywnej zabawy i umożliwi czerpanie zysków jeszcze przez bardzo długi czas.

Poszukując dmuchanych zamków, zwróć uwagę na różnorodność asortymentu sprzedawcy i rodzaj materiału, z którego wykonane są atrakcje. Upewnij się, że do danego produktu dołączony będzie komplet dokumentacji, zawierający m.in. instrukcję użytkowania urządzenia. Kolorowe, bezpieczne i przykuwające wzrok dmuchane zamki ma w swojej ofercie na przykład polska firma GunGan — znajdziesz je na stronie https://gungan.pl/68-dmuchane-zamki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj