Co powinna zawierać wyprawka dla noworodka?

Przed narodzinami dziecka przyszli rodzice selektywnie wybierają produkty dla maluszka. Od ubranek, po różnego rodzaju akcesoria i elementy wyposażenia pokoiku dziecięcego. Do każdego produktu podchodzą ze szczególną uwagą, aby spełniały one wszystkie wymagania i były oznaczone certyfikatem gwarantującym wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo dla maluszka.

Elektroniczna niania

Od niedawna elektroniczna niania stała się bardzo popularna i coraz częściej określa się ją jako obowiązkowy element niemowlęcej wyprawki. Urządzenie daje rodzicom niesamowity komfort psychiczny, ponieważ mogą nieustannie monitorować swoje dziecko, bez odrywania się od codziennych zajęć. Dzięki temu mogą być pewni, że maluszek jest bezpieczny i nic mu nie zagraża.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego urządzenia różniących się między sobą parametrami technicznymi i ceną. Jednym z wiodących sklepów w dziedzinie wyposażenia dziecięcego jest Plusbaby, w którego ofercie znajdziemy setki różnych artykułów dla dzieci i rodziców w najlepszych cenach oraz charakteryzujących się wysoką jakością.

Ale skupmy się na elektronicznej niani. Plusbaby oferuje nam aż pięć wariantów tego urządzenia. Zatem na jakie się zdecydować? Odpowiedź nie zawsze będzie taka sama, zależy to od Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Poszczególne modele różnią się między sobą parametrami technicznymi i dodatkowym sprzętem, ale łączy je wysoka jakość i łatwe użytkowanie.

Każde z oferowanych przez Plusbaby urządzeń oferuje przede wszystkim krystalicznie czysty dźwięk i zasięg sięgający nawet kilkuset metrów. Zatem przemieszczając się między pokojami, a nawet wychodząc na podwórko mogą Państwo stale monitorować maluszka. Z dodatkowych korzyści elektronicznych niań, najważniejsze funkcje to wbudowana lampka nocna oraz delikatne kołysanki, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa oraz są niezwykle pomocne w usypianiu dziecka. Równie istotną funkcją jest termometr, dzięki któremu mogą Państwo monitorować temperaturę w pokoju maluszka i interweniować w sytuacji nagłej zmiany.

Dzięki elektronicznej niani, nie tylko usłyszą Państwo maluszka, ale również on może Państwa usłyszeć. Jest to niezwykłe ułatwienie, ponieważ nic tak nie uspokaja dziecka jak głos rodzica.

Ponadto, wszystkie dane są zaszyfrowane, zatem mają Państwo 100% gwarancji, że tylko Wy usłyszycie głos dziecka. Każdy z modeli jest odporny na zakłócenia podobnych urządzeń znajdujących się w pobliżu. Dodatkowo, urządzenie jest niezwykle ekonomiczne i nie zużywa dużej ilości energii.

Niektóre elektroniczne nianie wyposażone są w monitor, dzięki czemu nie tylko mogą Państwo usłyszeć maluszka, ale również monitorować jego zachowanie.

Podkłady higieniczne dla dzieci

Jak już wspominaliśmy, w sklepie Plusbaby znajdują się setki produktów, które mają na celu ułatwienie rodzicom opieki nad dzieckiem oraz zapewnienie mu prawidłowej higieny. Jednym z takich akcesoriów są podkłady higieniczne dla dzieci.

Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala w prosty sposób zachować czystość dziecięcego materaca, bez konieczności częstego prania. Plusbaby oferuje trzy warianty podkładów, różniących się wielkością, aby jak najlepiej dopasowały się do materaca.

Każdy z podkładów jest wodoodporny, dzięki czemu chroni przed zabrudzeniami, ale równocześnie oddychający, więc zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, która jest niezmiernie ważna, aby dziecko miało spokojny sen i nadmiernie się nie pociło. Tego rodzaju materiał doskonale chroni przed gromadzeniem się różnego rodzaju bakterii, a nawet kurzu. Ponadto, nakładka jest niezwykle łatwa w utrzymaniu i można z niej korzystać wielokrotnie. Wystarczy zdjąć ją z materaca i uprać w pralce. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko zawsze będzie miało zapewniony czysty i świeży materac, a Państwo nie będą musieli tracić dużej ilości czasu na jego regularne pranie.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka

Podczas szykowania wyprawki dla maluszka należy zwrócić uwagę na akcesoria, które nie tylko są dla niego obowiązkowe, ale również te, które pomogą rodzicom utrzymać prawidłową higienę dziecka oraz zapewnić mu bezpieczeństwo. Oczywistym jest, że podczas opieki nad dzieckiem należy o wszystko dbać, dlatego nieraz najprostsze rozwiązania są najbardziej korzystne. Jeśli szukają Państwo dodatkowych akcesoriów zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Plusbaby . Jesteśmy pewni, że znajdą tam Państwo niezastąpione artykuły, które w dużym stopniu ułatwią codzienne obowiązki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj