Wyjaśniamy, czym różnią się paznokcie żelowe od hybrydowych

hurtowniafryzjerska24.pl

Tradycyjny lakier wielu osobom zbyt szybko schodzi z paznokci. Alternatywą mogą być lakiery hybrydowe lub żelowe. Czym różnią się od siebie i dla kogo są polecane? Wyjaśniamy!

Manicure hybrydowy – to warto wiedzieć

Z pewnością wiesz, że zarówno manicure hybrydowy, jak i żelowy wyróżnia się wysoką trwałością, estetyką i naturalnym wyglądem. Metody te różnią się jednak między sobą. Lakiery hybrydowe cechuje duża uniwersalność. Dzięki nim paznokcie mogą być dobrze wystylizowane i zadbane. Efekt utrzymuje się minimum dwa tygodnie, więc jest to spora oszczędność czasu. Na uwagę zasługuje również fakt, że profesjonalnie nałożone hybrydy mogą przypominać tradycyjny lakier. Co więcej, hybrydy stosunkowo łatwo można zdjąć, nawet w domu. Warto wiedzieć, że szeroki wybór lakierów hybrydowych zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego znajdziesz w ofercie sklepu internetowego https://hurtowniafryzjerska24.pl/.

Manicure żelowy a hybrydowy

Zastanawiasz się, czym różni się manicure żelowy od hybrydowego? Otóż lakier żelowy pozwala na nadbudowę płytki paznokcia. W związku z tym jest polecany osobom, które mają krótkie i łamliwe paznokcie. Poza tym manicure żelowy utrzymuje się dłużej niż hybrydowy. Jeśli będą uzupełniane ubytki, może on przetrwać sześć tygodni. Bez wątpienia wyróżnia się on wyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, kontakt z detergentami itp. Jego nałożenie trwa mniej więcej tyle, co hybrydowego. Zabieg może jednak trwać dłużej w przypadku konieczności przedłużania paznokci. Warto także mieć świadomość tego, że usuwanie paznokci żelowych powinno odbywać się w profesjonalnym salonie. Zajmuje to nieco czasu i wymaga korzystania z frezarki.

Jak widać, manicure hybrydowy i żelowy nieco się od siebie różnią. Hybryda polecana jest przede wszystkim dla osób szukających szybkich, wygodnych, ale trwałych rozwiązań i mających zdrowe paznokcie. W przypadku łamliwej i krótkiej płytki lepiej zdecydować się na manicure żelowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj