Najlepsze salony depilacji laserowej w Gdyni

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych sposobów usuwania owłosienia. Zwolenniczki tego typu zabiegu depilacji przede wszystkim podkreślają, że pozwala on stosunkowo szybko, a przede wszystkim na długo pozbyć się niechcianego owłosienia. 

Zabieg depilacji laserowej – czym się wyróżnia?

O zabiegu depilacji laserowej jeszcze kilka lat temu mówiło się tylko w kontekście bardzo nowoczesnych salonów. Dzisiaj laserowe usuwanie włosów staje się coraz bardziej powszechne, przede wszystkim ze względu na wyjątkową skuteczność i długo utrzymujące się efekty. W przypadku usuwania owłosienia w ten sposób mowa o skierowaniu na konkretną partię ciała wiązki lasera, który uszkadza trwale mieszki włosowe. Dzięki temu efekty depilacji laserowej utrzymują się tak długo. Nie chodzi bowiem jedynie o usunięcie aktualnego owłosienia, ale przeciwdziałanie jego ponownemu wzrostowi. Uszkodzenie mieszków włosowych sprawia, że włoski przestają odrastać. Warto jednak zaznaczyć, że depilację laserową trzeba wykonać w serii najczęściej 4-6 zabiegów. Laser działa jedynie na włoski w fazie wzrostu, czyli około 25% całego owłosienia. Po serii zabiegów można jednak pozbyć się całości owłosienia. Co najważniejsze, efekt tego zabiegu może utrzymać się nawet przez kilkadziesiąt miesięcy. Kolejne zabiegi polegają na ewentualnym usunięciu drobnych włosków, które po jakimś czasie mogą się pojawić.

Depilacja laserowa w Gdyni

Zalety depilacji laserowej sprawiają, że zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością. Szukając jednak gabinetu do wykonania zabiegów depilacji laserowej, warto zwrócić uwagę na doświadczenie personelu, laser diodowy, jaki jest wykorzystywany przy zabiegu, poziom obsługi. Więcej można dowiedzieć się np. tutaj https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdynia/

Odpowiednio wykonany zabieg depilacji laserowej gwarantuje nie tylko bardzo dobre i długotrwałe efekty. Temat depilacji laserowej zawsze wywoływał kontrowersje ze względu na bolesność zabiegu. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym urządzeniom, światło lasera jest idealnie celowane w mieszki włosowe, cały czas pracuje system schładzania skóry – to wszystko zaś przekłada się na zminimalizowanie dyskomfortu, jaki może wywoływać laserowe usuwanie owłosienia. Ponadto, usunięcie niechcianego owłosienia można wykonać o każdej porze roku, bez względu na karnację czy opaleniznę. Po zabiegach depilacji laserowej trzeba natomiast stosować się do zaleceń: unikać opalania, korzystania z basenu, pielęgnacji z retionolem. Przed zabiegiem i po nim osoba wykonująca zabieg powinna przypomnieć wszystkie zalecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj