Jaką biżuterię ślubną wybrać?

Wybór ślubnej biżuterii to niełatwa sprawa. Musi idealnie pasować do sukienki, stylu panny młodej, wszelkich innych dodatków, nawet do upięcia włosów! Jednak biżuteria ślubna to nie tylko dodatki na ten jeden wyjątkowy dzień. To także pierścionek zaręczynowy czy obrączki ślubne, które będzie się nosiło przez całe życie. A jeśli skupiać się wyłącznie na dodatkach do sukienki – jaką biżuterię ślubną wybrać? Jest mnóstwo dylematów i pytań, na które ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Równie ciężko znaleźć odpowiedni sklep, który zaspokoi wszystkie oczekiwania narzeczonych. Tutaj jednak sporym zaskoczeniem mogą się okazać jubilerzy internetowi, np. Savicki, których oferta jest znacznie większa niż w tradycyjnych sklepach. A jak wśród setek produktów znaleźć ten idealny…?

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

Nie da się określić, jak wyglądają, ponieważ każda kobieta ma o nich inne wyobrażenie. Zazwyczaj jednak klasyka broni się sama – żółte złoto, biały, połyskujący, nieco wystający kamień… to zawsze wywoła zachwyt! Jeśli jednak chce się sprawić, by biżuteria ślubna była wyjątkową pamiątką, warto wsłuchać się w oczekiwania swojej wybranki, dokładnie poznać jej gust, a także zwrócić uwagę na charakter – w dobrych sklepach pierścionki zaręczynowe można bowiem dowolnie modyfikować lub personalizować tak, by idealnie pasowały do właścicielki.

Stylowe obrączki ślubne

Tutaj widać istne szaleństwo! Narzeczeni wybierają obrączki ślubne, które mają oddawać charakter ich związku, wspólne upodobania czy styl. Coraz częściej wykonuje się je na zamówienie, a wzory są dalekie od klasycznych. Warto jednak pamiętać, że obrączka ślubna to pamiątka, której zazwyczaj się nie ściąga, na całe życie, i powinna pasować nie tylko do danej chwili, ale być ponadczasowa i uniwersalna. Dlatego też warto zwrócić uwagę również na proste, tradycyjne modele, które zawsze będą dobrze wyglądały nawet, jeśli zmienią się gusty.

Biżuteria ślubna do sukienki – jaką wybrać?

Tutaj w zasadzie panuje pełna dowolność. Biżuteria ślubna może być bowiem traktowana jako dodatek wyłącznie na jeden wieczór, idealnie dopasowany do sukienki lub też wyglądać nieco bardziej uniwersalnie, co pozwoli na wykorzystanie jej także na inne okazje. Niezależnie od tego, którą opcję wybierze panna młoda, powinna zwrócić uwagę na to, by ozdoby dobrać idealnie do sukienki i fryzury. Warto tutaj pamiętać o umiarze, a więc im bardziej strojna sukienka, tym biżuteria powinna być skromniejsza, by nie tworzyć zbyt przesadzonej stylizacji.

Nie należy też korzystać ze wszystkich opcji – jeśli wybiera się długie kolczyki, lepiej nie zakładać już łańcuszka, a jeśli sukienka posiada długie rękawy – nie jest potrzebna bransoletka. Najważniejsze jednak, by wśród ogromnej, zachwycającej oferty znaleźć to COŚ, co urzeknie i sprawi, że kobieta poczuje się naprawdę pięknie w tym wyjątkowym dniu. Tak naprawdę, wybór jest kwestią indywidualną i każda panna młoda powinna go dokonać zgodnie ze swoimi wizjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj